SerweryCzym są są serwery VPS?
Serwery VPS (Virtual Private Server) to serwery działające w technologii wirtualizacji. Umożliwia ona podział zasobów jednego fizycznego serwera na kilka części, z których każda przyporządkowana jest do innej – mniejszej – maszyny wirtualnej wynajmowanej przez klienta. Otrzymuje on dla siebie gwarantowane zasoby serwera, takie jak procesor oraz pamięć RAM. Dodatkowo, gdy fizyczny serwer nie jest zanadto obciążony, klient ma możliwość dynamicznego korzystania z nieużywanych zasobów. Zatem serwery VPS łączą w sobie cechy hostingu współdzielonego i serwera dedykowanego. Jeśli myślisz o otwarciu sklepu internetowego, parametry hostingu współdzielonego mogą Ci nie wystarczyć. Jeśli chcesz stworzyć środowisko testowe dla programistów, wykupienie serwera dedykowanego może się okazać za drogie. W obydwu przypadkach warto postawić na serwery VPS.

Serwery VPS w dobrej cenie i wysokiej jakości
Oferujemy serwery VPS w atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Za niewielką kwotę otrzymujesz 4-rdzeniowy procesor Virtual Multi Core, powierzchnię do 400 GB w macierzy dyskowej RAID 5 oraz dynamiczny przydział wolnej pamięci RAM aż do 16 GB. Dostajesz także nielimitowany transfer danych o przepustowości 100 Mbit bez wymuszonej redukcji. Masz do wyboru liczne dystrybucje systemów operacyjnych Linux i Windows.

Bezpieczne serwery VPS z dostępem root
Serwery VPS to usługa, która gwarantuje Ci pełną kontrolę nad wirtualną maszyną poprzez dostęp do konta root. Z kolei własny adres IP pozwala na stały i niezależny dostęp do przechowywanych danych. Jednym z priorytetów przy zakupie serwera powinno być bezpieczeństwo utrzymywanych na nim plików. Serwery VPS utrzymywane w nowoczesnych centrach danych są więc maksymalnie bezpieczne.


Hosting

Domeny

Serwery

Regulamin hostingu