;

Strony internetowePomagamy klientom stworzyć strony internetowe każdego rodzaju zaczynając od: prostych stron, wizytówek, serwisów informacyjnych, czy też portali społecznościowych. Tworzymy również systemy wymiany informacji, które będą częścią przemyślanych strategii marketingowych różnych przedsiębiorstw.Przede wszystkim gwarantujemy wysoki poziom usług związanych z projektowaniem stron www i ich wykonywaniem. Dbamy o to, co jest realizowane przez nasz zespół – aby wszystkie projekty wyróżniały się na tle konkurencji. Szukamy indywidualnych rozwiązań, by przedstawiały w możliwie jak najlepszy sposób ofertę naszych klientów.

Wielość możliwości.
Przy tworzeniu jednego projektu jesteśmy w stanie zrealizować wiele rodzajów kampanii reklamowych, m.in.: promocyjnej, informacyjnej i marketingowej. Zwracamy tutaj szczególną uwagę na zawartość merytoryczną strony, ze względu na fakt do kogo będzie ona skierowana.

Indywidualizacja.
Każdy klient jest inny. Przed podjęciem prac nad danym projektem, badamy oczekiwania, założenia naszego klienta. Oryginalne i jednocześnie unikatowe projekty graficzne, dostosowane specjalnie pod daną firmę i jej branżę działania, pozwalają zostać zauważonym i zapamiętanym – w przeciwieństwie do dziesiątków powielających się stron w Internecie.

Najlepsza technologia.
Zespół M3 Group jest w stanie dostarczać najlepsze technologicznie rozwiązania. Wyróżnia nas dysponowanie praktyczną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie programowania oraz projektowania graficznego.

Solidne usługi hostingowe.
Z uwagi na zaawansowane zaplecze techniczne jesteśmy w stanie zapewnić nieprzerwane działania stworzonych stron internetowych przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.


Serwis pod stałym nadzorem.
Gwarantujemy nieprzerwany nadzór nad stronami, dzięki czemu zapewniamy prawidłowe ich funkcjonowanie przez cały okres ich istnienia.

Promocja stron internetowych.
Nasi klienci nie będą pozostawieni anonimowi w sieci. Dokonujemy szeregu usług, które są związane z podnoszeniem oglądalności stron www. Poczynając od pozycjonowania w wyszukiwarkach po reklamy w zaprzyjaźnionych serwisach.


Strony Internetowe

Sklepy Online

Projektowanie graficzne

Tożsamość firmy

Pozycjonowanie i audyt witryn

Kierowanie serwisem www